Kopke 1980 Vintage port

€ 159,95

 

  • Voor 23:59 uur besteld, binnen 3 dagen in huis !
  • Stichting Webwinkel Keurmerk, heeft onze online wijnwinkel goedgekeurd
  • Gratis verzending vanaf € 97,50
  • Gratis afhalen in Utrecht of Nieuwegein
  • Wijn vanaf € 4,95
  • Exclusieve collectie top wijnen en Champagnes
  • Gegarandeerd de beste prijs / kwaliteit verhouding
  • Ruime keuze, ook in biologische wijnen
  • Persoonlijke service, bel ons op 030-2006777 

Omschrijving / Kopke 1980 Vintage port

Over de wijn 

Geweldige vintage port van het jaar 1980 met volle, dieprode kleur en aroma van rood fruit, een mooie vintage port die ruim 40 jaar oud is, je kan deze port nu drinken of nog tientallen jaren wegleggen. 1980 is een van de topjaren voor vintage port van het porthuis Kopke.

Spijs en monent 

Gewoon lekker van genieten zonder iets erbij of toch iets erbij dan een kaasplankje met noten en appelstroop. Is de bestelling een cadeautje, dan pakken wij het mooi in, vul het als opmerking in en wij regelen het graag.

Extra informatie 

Productie van deze Vintage Port van kopke bedraagt slecht een beperkt aantal flessen. De flessen zijn nog beperkt te verkrijgen. 1980 is net zo`n goed jaar als 1982 en 1987 voor Vintage Port. Kopke vintage port 1980, er zijn verschillende jaargangen aanwezig van Kopke. Vintage port bestellen en kopen in onze online wijnwinkel is eenvoudig en snel. Voor 23:00 uur besteld is de volgende werkdag in huis.

Meer informatie vind je in onze blog.

Vintage port blog

Specificaties

Kleur Rood
Type Versterkt
Druivenras Touriga Nacional
Land Portugal
streek Porto Douro
Appellatie Vintage port
Oogstjaar 1980
Afsluiting Kurk
Smaaktype Zoet
Inhoud 0.75
Serveertemperatuur 16 tot 18 graden
Alcohol percentage 20 %
Press to skip carousel

Gerelateerde producten